ثبت نام

آموزش ساخت جیمیل بینهایت

آموزش ساخت جیمیل بینهایت
ب

جیمیل یا پست پست الکترونیکی گوگل، امروزه کاربرد های فراوانی در سطح وب دارد. شما به وسیله این پست الکترونیکی می توانید در تمامی سایت و شبکه اجتماعی های سطح اینترنت ثبت نام کرده و برای خود حساب کاربری بسازید. در این مطلب به شما آموزش ساخت بینهایت جیمیل را تنها با یک کلیک برای شما شرح می دهیم.

جیمیل چیست؟

امروزه بزرگی دنیای وب را اصلا و به هیچ وجه نمی توان انکار کرد. با توجه به محبوبیت شبکه اینترنت و تعداد روز افزون کاربران وب، شرکت گوگل اقدام به طراحی و ارایه پست الکترونیکی خود با نام جیمیل کرده است. با توجه با این که گوگل بزرگترین سیستم جستجو و گشت و گذار در دنیای مجازی است، خدمات پست الکترونیک آن یعنی جیمیل به سرعت توانست جایگاهی ثابت را در میان سایت های اینترنتی به خود اختصاص دهد. امروزه شما می توانید در ۹۹ درصد وبگاه ها و برنامه های اینترنتی با استفاده از جیمیل ثبت نام کنید.

 

باید اشاره کرد که طی افزایش کاربران جیمیل، گوگل تدابیری را جهت کاهش ساخت جیمیل های اضافه پیاده سازی کرد. از این رو شما نمی توانید تعداد زیادی جیمیل را با استفاده از یک شماره یا یک دستگاه بسازید. علاوه بر این ساخت یک حساب جیمیل به صورت دستی امری حوصله سربر و نیازمند زمانی زیاد است.

 

اکثر سایت های اینترنتی نیز خدمات خود را تنها به کاربرانی ارایه می دهند که عضو دیتابیس آن باشند به عبارتی ساده تر تنها افرادی می توانند از خدمات سایت های مذکور استفاده کنند که یک حساب کاربری درون آن سایت ساخته باشند. گاهی اوقات این سایت ها با اعمال محدودیت هایی در تعداد دانلود های مجاز کاربران و …. توانایی کاربر را محدود می کنند و رفع این محدودیت را در ازای دریافت هزینه ایی انجام می دهند.

 

در اکثر مواقع این محدودیت ها با ساخت یک حساب کاربری جدید به راحتی رفع می شوند. اما ساخت هر حساب کاربری جدید نیازمند استفاده از جیمیلی مجزا است به این معنی که شما باید یک جیمیل جدید هم برای حساب کاربری دومی که قصد ساخت آن در سایت را دارید بسازید. در واقع انجام این کار اصلا اجباری نیست البته به کمک روشی که ما در ادامه آن را به شما یاد خواهیم داد.

 

شما به کمک آموزش ساخت جیمیل بی نهیات می توانید در سایت های محدود کننده و یا شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام به صورت انبوه اکانت بسازید.

این محتوا مختص اعضای ویژه است

جهت دسترسی به محتوا ابتدا در سایت ثبت نام کنید و سپس اشتراک تهیه نمایید!

عضویت در کانال تلگرام

لرن گرام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *