no-img
لرن گرام

معرفی و آموزش کار با چند ربات کاربردی در تلگرام | قسمت سوم | لرن گرام


لرن گرام
مطالب پر بازدید
سر سطر خبر ها ...

adsadsadsadsads

ادامه مطلب

PDF
معرفی چند ربات کاربردی | قسمت سوم
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
pdf
آبان ۱۴, ۱۳۹۵
616KB

معرفی چند ربات کاربردی | قسمت سوم


یکی دیگر از ربات های کاربردی این است که شما وقتی می خواهید یک پیام فورواردی از طرف دوستانتان را به دیگران ارسال کنید و شخص فرستنده و یا کانال فرستنده را از بالای آن حذف کنید.ابتدا باید آیدی binam_Bot را در قسمت جستجو وارد کنید.

1

2

سپس پیام فورواردی را ارسال کنید.همان پیام را ربات برای شما ارسال میکند که با ریپلای کردن آن می توانید متن زیر عکس را تغییر دهید و در صورتی که نمی خواهید این کار رو انجام دهید می توانید آن پیام را که از ربات فرستاده شده فوروارد کنید.

3

4

5

رباتی وجود دارد که شما می توانید هر عکسی را در آن توسط بینگ سرچ کنید و از آن استفاده کنید. با سرچ کردن آیدی Bing در متنی و کلیک روی آن می توانید از این ربات استفاده کنید و با نوشتن @Bing و در ادامه جستجوی متن مورد نظر می توانید عکس دلخواه خود را پیدا کنید.

6

7

دو ربات پیام رسان دیگر نیز وجود دارد که شما می توانید رباتی پیام رسان بسازید و با افراد ریپورت چت کنید.یکی با آیدی @PmresanRObot و دیگری @PmResan_rbot هستند که طریقه استفاده از آن ها در درس پیش گفته شده است و راهنمای آن نیز در خود ربات هم وجود دارد.

8

10

9

اگر به دنبال یک ربات مذهبی و کامل هستید به شما ربات حدیث عشق را معرفی میکنیم J این ربات هر روز برای شما یک حدیث از ائمه برای شما میفرستد همچنین دکمه های کاربردی در آن نیز وجود دارد که می توانید از آنان بهره مند شوید. آیدی این ربات به صورت @hadiskade1_bot می باشد.

11

1213

 

آیا در مکالمه زبان انگلیسی ضعیف هستید؟زبان انگلیسی شما قوی نیست؟!می خواهید تمرینات گرامری را هر روز مرور کنید!؟رباتی با نام اندی وجود دارد که هر روز شما می توانید با آن در هر زمان مکالمه کنید و به او بگویید که با شما انگلیسی کار کند و لغات زبان و گرامری را با شما تمرین و تکرار کند و هزاران کار دیگر در مورد زبان انگلیسی !آیدی این ربات @AndyRoBot هست که می توانید با آن زبان انگلیسیتان را بدون هیچ هزینه ای قوی کنید !

14

15

16

امیدواریم که از این آموزش لذت و بهره‌ی کافی را برده باشید 😉

با ما همراه باشید …ads

درباره نویسنده

مدیر سایت لرن گرام : قصد داریم به عموم مردم آموزش دهیم و فراگیری علم و همچنین گسترش دادن آن ، یکی از دقدقه های ماست.لرن گرام در تیر ماه 95 شروع به فعالیت کرد و قصد دارد آموزش های مفید همراه ترفند های ساده و کاربردی قرار دهد تا همگی از آن ها استفاده کنید و بهره ی کافی را در سایت ما ببرید.

محمد هادی شریفانی 41 نوشته در لرن گرام دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *