no-img
لرن گرام

بازی های دو نفره و گروهی در تلگرام به صورت آنلاین و هیجان | آموزش و معرفی


لرن گرام
مطالب پر بازدید
سر سطر خبر ها ...

adsadsadsadsads

ادامه مطلب

TXT
بازی در تلگرام | قسمت اول
امتیاز 5.00 ( 3 رای )
txt
مهر ۱۶, ۱۳۹۵

بازی در تلگرام | قسمت اول


telegram_game

تلگرام بزرگترین اپلیکیشنی است که تا بحال توانسته است ۴۰% کاربر ایرانی به خود جذب کند . قبلا مسنجر های زیادی به بازار آمدند ولی مدت عمرشان کوتاه بود و با آمدن اپلیکیشن های قدرتمند همچون تلگرام ، دیگر آن ها کاربران خود را از دست دادند . ولی تلگرام نمیخواهد این سرنوشت اپلیکیشن های چت قبلی به سر خودش هم بیاید ،برای اینکار تلگرام همیشه اپلیکیشن خودرا آپدیت و پرامکانات تر از دیگر اپلیکیشن ها نگه میدارد .

بازی کردن در تلگرام

در جدیدترین آپدیتی که تلگرام ارائه داده بود شما میتوانستید چت های رمزگذاری شده دو طرفه داشته باشید ولی تلگرام دیروز اپلیکیشن خودرا دوباره آپدیت کرد به طوریکه در این آپدیت امکان بازی کردن را فراهم کرده بود . قبلا در سایت های فناوری پیش بینی این آپدیت شده بود که بیشترشان نیز در مورد امکان بازی دو نفره را پیش بینی کرده بودند که تلگرام کاری فراتر از پیش بینی آن ها کرد ، که هم میتوان بازی دو نفره کرد وهم میتوان در گروه ها نیز به صورت گروهی بازی کرد .

البته این پایان کار آپدیت تلگرام نبود ، در این نسخه آپدیت تلگرام علاوه بر امکان بازی دو نفره و گروهی ،تلگرام از صفحه وب HTML5 نیز پشتیبانی میکند. البته این HTML 5 فقط شامل صفحات وب نمیشود و هدف تلگرام از این کار این بوده است که امکان بازی سازی را به طراحان نیز بدهد . یعنی طراحان بازی ، گیم هایی را که خودشان میسازند را به تلگرام ارائه دهند (مثل استیکر ).

در این نسخه تلگرام ، فعلا ۳۰ پک بازی قرار گرفته است که شما میتوانید به کمک ربات Gamee@ از آن ها استفاده کنید . البته در آپدیت های بعدی تلگرام این عدد افزایش نیز خواهد یافت .

لرن گرام | مرجع آموزش ها و ترفند هاموضوعات :
بازی , ترفند ها , تلگرام
ads

درباره نویسنده

مدیر سایت لرن گرام : قصد داریم به عموم مردم آموزش دهیم و فراگیری علم و همچنین گسترش دادن آن ، یکی از دقدقه های ماست.لرن گرام در تیر ماه 95 شروع به فعالیت کرد و قصد دارد آموزش های مفید همراه ترفند های ساده و کاربردی قرار دهد تا همگی از آن ها استفاده کنید و بهره ی کافی را در سایت ما ببرید.

محمد هادی شریفانی 41 نوشته در لرن گرام دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *